Kiropraktorklinikken Haugesund

Kiropraktorklinikken Haugesund

Akutte eller kroniske smerter – Kiropraktorklinikken er et trygt sted å starte. Klinikken er tilknyttet Norsk Helsenett for trygg kommunikasjon med lege, sykehus og andre helseprofesjoner.

Kiropraktorklinikken ble etablert av meg – Kjerstin Sannes – i 1993. Jeg tok utdannelsen i Storbritannia og var ferdig i 1989. Etter endt turnus i Bergen, flyttet jeg til Haugesund.

Jeg har i tillegg til kiropraktorutdannelsen, tatt videreutdanning i «Klinisk medisinsk Akupunktur for Muskel- og Skjelettlidelser og Hodepine» og var ferdig uteksaminert i 2012.

Klinikken har flyttet inn i flotte nyoppussede lokaler i Skjoldavegen 77 i Haugesund. Det er gratis romslig parkeringsplass rett utenfor på samme adresse.

På andre siden av gaten er Solvangen Senter hvor treningssenteret Trimeriet og Fysioterapeutene holder til. Jeg har et godt samarbeid med begge.

Hvis du har Helseforsikring, kan den benyttes her.